627 255 000

IDEA RETAIL SUPPORT

Itecom IDEA RETAIL SUPPORT Wanzl
Idea Retail Support zrodziła się jako odpowiedź na potrzeby naszych klientów i rynku. Postępująca konsolidacja rynku retailowego oraz jego rosnące nasycenie zmusiło sieci handlowe do poszukiwania optymalizacji swojej działalności w wielu obszarach. Jednym z nich jest utrzymanie sklepów w odpowiednim stanie technicznym.
Retail Support stanowi swego rodzaju outsourcing wszelkich usług, które nie są związane ze sprzedażą, a bieżącym utrzymaniem sklepu w odpowiedniej kondycji. Klienci powierzają nam różne zadania w zależności od swoich potrzeb. Idealny scenariusz zakłada zaproszenie nas do współpracy już na etapie przygotowania sklepu do otwarcia. Nasz zespół przygotuje dla Państwa projekt instalacji teleinformatycznej, elektrycznej, stworzy aranżację sklepu, a następnie wykona wszelkie prace monterskie.

Zajmiemy się dla Ciebie:
W kolejnym kroku możemy podjąć się aranżacji wnętrza poczynając od projektu (Shop Solutions_BY WANZL), poprzez produkcję wyposażenia (regały, meble indywidualne, wizualizacje, systemy prowadzenia klienta, boksy kasowe, wózki itd.), kończąc na zamontowaniu wszystkich elementów. Na życzenie Klienta doradzimy przy wyborze systemu oświetleniowego, a następnie zajmiemy się jego instalacją.
W trakcie funkcjonowania sklepu świadczymy stałe wsparcie serwisowe zarówno w formie abonamentu jak i obsługi indywidualnych zleceń. Zajmiemy się w Państwa imieniu wszystkimi uciążliwymi zadaniami, które negatywnie wpływają na efektywność sprzedaży, m.in.:
Kiedy twój sklep po kilku latach działalności zacznie odbiegać standardem wyposażenia od konkurencji, zajmiemy się jego remontem i/lub modernizacją, oferujemy regenerację wózków sklepowych, boksów kasowych (malowanie, wymiana uszkodzonych elementów, wymiana elektroniki), regałów sklepowych (blaszane regały renomowanych producentów są gruntownie oczyszczane a następnie profesjonalnie malowane proszkowo) oraz systemów prowadzenia klienta. Dzięki partnerstwu z Wanzl nie ma systemu wejściowego, którego nie usprawnimy lub zaproponujemy alternatywne rozwiązanie.