627 255 000

IDEA RS365

Itecom IDEA RETAIL SUPPORT D&K Technology
Idea RS365 zrodziła się jako odpowiedź na potrzeby naszych klientów i rynku. Postępująca konsolidacja rynku retailowego oraz jego rosnące nasycenie zmusiło firmy do poszukiwania optymalizacji swojej działalności w wielu obszarach.
RS365 stanowi swego rodzaju outsourcing wszelkich usług, w różnych obszarach działania. Klienci powierzają nam różne zadania w zależności od swoich potrzeb. Nasz zespół przygotuje dla Państwa projekt instalacji teleinformatycznej, elektrycznej, a następnie wykona wszelkie prace monterskie i budowlane.

Zajmiemy się dla Ciebie:
W trakcie funkcjonowania sklepu świadczymy stałe wsparcie serwisowe zarówno w formie abonamentu jak i obsługi indywidualnych zleceń. Zajmiemy się w Państwa imieniu wszystkimi uciążliwymi zadaniami, które negatywnie wpływają na efektywność sprzedaży, m.in.:
Kiedy obiket po kilku latach działalności zacznie odbiegać standardem wyposażenia od konkurencji, zajmiemy się jego remontem i/lub modernizacją, oferujemy regenerację boksów kasowych (malowanie, wymiana uszkodzonych elementów, wymiana elektroniki), regałów sklepowych (blaszane regały renomowanych producentów są gruntownie oczyszczane a następnie profesjonalnie malowane proszkowo) oraz systemów prowadzenia klienta.