627 255 000

KIM JESTEŚMY?

itecom Retail Support D&K technology
RS365 jest unikalnym przedsięwzięciem realizowanym wspólnie przez firmy IteCom i D&K Technology. Zespół RS365 stanowią profesjonaliści na co dzień pracujący w obu firmach i posiadający wieloletnie doświadczenie w swoich specjalizacjach. Dzięki temu tworzymy kolektyw o niespotykanym bagażu kompetencji, know-how i praktyki.
40
 
flota samochodów do dyspozycji serwisantów
115
 
liczba pracowników połączona projektem RS365
15
 
lat doświadczenia na rynku polskim

POŁĄCZYŁA NAS WSPÓLNA INICJATYWA

Spółka IteCom od ponad 10 lat wspiera klientów realizując dla nich najtrudniejsze zadania. Wykonuje m.in. instalacje elektryczne, teleinformatyczne czy monitoring. Ponadto wykonuje prace budowlane poczynając od prostych prac remontowych, kończąc na generalnym wykonawstwie i budowie obiektów komercyjnych. Warto też wspomnieć, że IteCom, to również producent i integrator oprogramowania, a także zaprawiony w boju serwis systemów informatycznych.
Hala magazynowa_Leszno.JPG Magazyn automatycznego składowania_Wroclaw Hala-produkcyjna_wroclaw
Firma D&K Technology specjalizuje się w produkcji wyposażenia powierzchni handlowych w szczególności boksów kasowych, regałów sklepowych, wysp warzywnych, różnego typu mebli metalowych oraz innowacyjnych urządzeń samoobsługowych.
RS365 to nie tylko IteCom i D&K Technology. Za nami stoi również partnerstwo z Itezone twórcy autorskiego oprogramowania dla firm oraz innowacyjnego Fakturomatu. Bliska współpraca pomiędzy naszymi firmami gwarantuje stały dostęp do najnowszych rozwiązań i technologii informatycznych. Wspólnie jesteśmy w stanie sprostać najróżniejszym potrzebom klientów.